Next Place

To bardzo nietypowe biuro nieruchomości. Poszukiwanie idealnego miejsca dla firmy nierzadko jest dużym wyzwaniem – nie tylko na początku działalności. 

Znając Państwa potrzeby profesjonalnie doradzimy w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Możemy znaleźć teren inwestycyjny, działkę budowlaną, czy też obiekty przemysłowe, magazynowe i biurowe w całej Polsce, które spełnią Państwa wymogi techniczne oraz będą satysfakcjonujące od strony finansowej.

Kapitalna robota - to nie takie trudne !

Po pierwsze - doskonały zespół składający się z rzetelnych i profesjonalnych pracowników. To dzięki nim terminowość, szybkość reakcji i elastyczność działania stają się codziennością firmy.

Po drugie – wiedza. Każdy sektor firmy Globaldex to przeszkolona i wciąż doskonaląca swe umiejętności grupa profesjonalistów wspierana przez wiedzę i doświadczenie; każdy krok wykonany pod szyldem Globaldex to przemyślany działanie poparte profesjonalnymi procedurami – to czyni nas ekspertami i pozwala wykonywać zlecone prace na najwyższym poziomie.

Po trzecie – elastyczność , która umożliwia adoptowanie się do każdy warunków przyjmowanych zleceń. W relacjach z klientami stawiamy na opcję – działaj sprawnie, podejmuj decyzję korzystne i efektywne. To indywidualne podejście do każdego zamówienia gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę.

Oferta firmy Globaldex:

  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  • zakup upadłych przedsiębiorstw
  • komercjalizacja przedsiębiorstw
  • przygotowanie nieruchomości do potrzeb i wymagań Kupującego.

 

Zapraszamy do wspólnej - kapitalnej roboty.