Firma GLOBALDEX działa na polskim rynku - w tym na terenie Warszawy - od wielu lat.

W tym czasie firma GLOBALDEX stała się rozpoznawalną i docenianą marką na rynku lokalnym oraz coraz bardziej liczącym się graczem na terenie kraju. Zyskaliśmy renomę i zaufanie naszych Klientów, a także cenne doświadczenie - niezbędne w tej branży.

Firma GLOBALDEX systematycznie podejmuje działania zmierzające do rozwoju i efektywności firmy, stałego poszerzania asortymentu świadczonych usług o najwyższej jakości, odpowiadających najlepszym na rynku standardom, gwarantującym solidność, stabilność i bezpieczeństwo, jak również do sprawnej realizacji powierzonych zadań w wymaganych terminach. Przykładem rozszerzenia profilu działalności firmy jest utworzenie działu handlowego zajmującego się sprzedażą wyrobów hutniczych.

Współpracujemy z wieloma dużymi przedsiębiorstwami na terenie Warszawy i całego kraju, z firmami o dużym znaczeniu w branży budownictwa. Doskonała współpraca, rzeczowość, przejrzystość, fachowość oraz zrozumienie potrzeb inwestora zaowocowały pełnym zaufaniem ze strony naszych Klientów i Kontrahentów.

Naszą rzetelność i wiarygodność potwierdzają również otrzymane nagrody, wyróżnienia i referencje. Zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem wystawiany przez Krajowy Rejestr Długów potwierdzającym, że firma GLOBALDEX jako spółka rzetelnie wywiązuje się ze zobowiązań wobec swoich Klientów i Kontrahentów.

GLOBALDEX zachęca i zaprasza do współpracy.